Akdeniz’in incisi Antalya

Yerli yabancı milyonlarca turistin Türkiye’de en fazla ziyaret ettikleri yerlerin başında Antalya geliyor. Antalya uçak bileti alırken en uygun fiyatı bulmak adına saatlerce araştırma yapmak yerine istfly’ı ziyaret etmeniz yeterli. Böylece tatil planlarınızı yaparken uçak bileti arayışına girmenize hiç gerek kalmayacak.

Plajları

Hiç şüphesiz ki pek çok kişinin Antalya’ya gelmelerindeki en büyük etkenlerden bir tanesi masmavi plajları. Antalya’nın dört bir yanında yer alan bu plajlar, yaz aylarını deniz kum güneş üçlüsünde geçirmek isteyen insanların isteklerine en iyi şekilde cevap veriyor.

Manavgat Şelalesi

Antalya’nın simgelerinden Manavgat Şelalesi, kartpostallık görüntüsü ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Aspendos Antik Kenti

Çok uzun süre önce yapılmış olsa da günümüze kadar sağlam bir şekilde gelmeyi başarmış olan bu kent içerisinde ki stadyum, çeşme, kemer, su kemerleri, bazilikası ile birlikte dünyanın sayılı eserleri içerisinde yer almaktadır.

Saklıkent Kayak Merkezi

Normalde Antalya denilince hemen herkesin aklına yaz turizmi gelse de Saklıkent Kayak Merkezi, kış aylarında Toroslar’da insanların kayak keyfine erişmesine yardımcı olmakta.

Termessos Antik Kenti

Burası dünyanın en iyi korunan antik kentlerinden birisi. Bunun en büyük sebebi ise şehrin zaten korunması adına özel olarak inşa edilmesidir.

Düden Şelalesi

Aynı Manavgat Şelalesi’nde olduğu gibi Düden Şelalesi de yine turistlerin uğrak noktalarından bir tanesi. Büyüleyici manzarasının yanı sıra içerisinde yer alan mağaraları ile insanların kendi kendilerine doğa ile baş başa kalmasını sağlamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.